Filtrele

Markalar

Standartlar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

1282 2505
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster

Elektrikçi Ayakkabısı

Pek çok farklı meslek unsurunun, özellikle kendi aparat ve ekipmanlarla koruyucu yapısı dikkat çekmektedir. Elektrikle uğraşan elektrikçi insanların elektrik akımına karşı tedbirli olması önemlidir. Bu sebepten dolayı özellikle tercih edilen ayakkabı, elektrik geçirmeyen özellikleri ile koruyucu bir avantajı göstermelidir. Son derece nitelikli yapıya sahip olan elektrikçi ayakkabısı, özellikle çalışanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

 

Nitelik ve kabiliyet bakımından hafif ve kullanışlı ürün seçenekleri, bu konuda insanlara memnuniyet ve fırsat etkisi sunmak durumundadır. Yine göz kamaştırıcı ürün yelpazesi ile buradaki çözümleri daha sağlıklı bir biçimde gözden geçirmek gerekmektedir. İnsanların bu ürünleri önemli standart şeklinde değerlendirmesi gerekiyor. Aynı zamanda göz kamaştırıcı hassasiyet ile nitelikli ve yakışan çözümleri burada değerlendirmek gerekmektedir.

 

Günlük hayatta en çok kullanılan, yerle temasımızı kesen ayakkabılar, yapıları, modelleri, renkleri ve kullanım amaçları doğrultusunda farklılık gösteren modern, klasik ve spor tarzlarıyla karşımıza çıkan vazgeçilmez bir parçadır. Günlük olarak tasarlanmış bu ayakkabılar son dönemlerde giderek yaygınlaşarak, yasalara göre giyilmesi zorunlu hale gelmiştir. Aynı zamanda iş güvenlik ayakkabılarının faydaları arasında ki en belirgin özelliği dış tehditlere karşı direnç sağlamasıdır. Bu sebeple önemi ve hayatımızda ki yeri büyük olup iş güvenli kapsamında piyasada satışa sunulmuştur. Normal şartlarda iş güvenlik ayakkabıları, zarara uğrama ihtimali yüksek olan çalışma ortamlarında, işçilerini korumak adına temin ederek giyilmesini zorunlu kıldığı personel koruma ekipmanları arasında iş güvenlik ayakkabıları gelmektedir.

 

Çalışma ortamının uyumuna göre belirlenen özellikleri ile dışarıdan gelebilecek zararlı ve riskli durumların tehlikesini en aza indirmek için tedarikçi firmalar, her biri birbirinden farklı ayağınıza uygun modelleri arasına gösterilen; inşaat, ağır sanayi ve elektrikçi ayakkabısı teknik özellikleri ile karşınıza çıkabilmektedir. Bu sebeple iş güvenlik ayakkabıları işçilerin daha rahat ve verimli çalışmasına sebep olabilecek ve performanslarında düşüklük yaşanmayacaktır.

 

Elektrikçi Ayakkabısı Özellikleri

Nitelikli ve kabiliyetli bir ayakkabı elektrikçilik mesleğini icra etme noktasında çok büyük bir gereklilik. Özellikle de elektrikçi ayakkabısı özellikleri ön plana alındığı zaman, bu ayakkabı modellerinin yalıtkan özelliği çok önemlidir. Aynı zamanda üretim kabiliyeti ile esnek ve delinmez nitelikte olması, bu ayakkabının önemli özelliklerini göstermektedir. Yırtılmaz, kaliteli ve sağlam ayakkabı, elektrik geçirme riskini ortadan kaldıracak yalıtkan özelliğini her koşulda korumalıdır.

 

Can güvenliği açısından önemli olan bu konuda alınan tedbirler ve nitelikli ürün modelleri, gerçekten insanlar için iyi bir fırsat oluşturmaktadır. Son derece önemli ve nitelikli özelliklere sahip olan bu ürün modelleri, insanların özellikle mesleki anlamda ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

 

Elektrik işinde çalışan bir işçinin giymesi gereken elektrikçi ayakkabısı özellikleri ise elektriğe karşı yalıtım özellikli ve tabanı alaşımlı olmalıdır. Çünkü sürekli elektrik ile çalıştığı için olası bir akıma kapılma ihtimaline karşı önlem alınması gerekmektedir. Bu durumda çalışma alanları konusunda bilinçli olan firmalar işin uygunluğuna göre elektrikçi ayakkabısı temin etmekte ve çalışanlarının güvenliğini kafasına göre seçtiği herhangi bir ayakkabı ile sağlayamamaktadır. İş güvenliği ayakkabıları belirli standartlar çerçevesinde hazırlanarak ve belirli testlerden geçirilerek satışa sunulan kaliteli ürünlerdir.

 

İş Güvenliği Elektrikçi Ayakkabısı

Dayanıklı esnek sağlam yapısı ile dikkat çeken yırtılmayan elektrikçi ayakkabıları, gerçekten kullanışlı ve nitelikte olmak durumundadır. Aynı zamanda iş güvenliği elektrikçi ayakkabısı olarak gözden geçirdiğimiz seçenekler, önemli bir kalite anlayışının insanlara sağlamış olduğu fırsatları en iyi biçimde göstermektedir. iş güvenliğini üst düzeye çıkaracak seçenekler, burada insanların işini daha kolay hale getirmektedir.

 

Elektrikçi Ayakkabısı Fiyatları

Güven ve hassasiyet noktasında kaliteli ürün modellerinin gerçekten önemli sonuçları var. Fiyatlar uygun olduğu gibi bu konuda harcanan maliyetler, gerçekten insanlar tarafından üzerinde düşünülmesi gereken sonuçlar yaratmaktadır. Ürün kalitesini ve önemli hassasiyeti, buradaki sağlıklı çözümler ile birlikte gözden geçirmek yine önemli olmaktadır. Tedbir ve fırsat bakımından buradaki ürün çözümlerini gözden geçirmek gerekiyor. Estetik ve nitelikle beraber elektrikçi ayakkabısı fiyatları konusunda gerçekten seçenek ve fırsatları en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. Fiyatı uygun kaliteli tercihler, yeri geldiği zaman koruyucu fırsatlarla birlikte size büyük destek sağlayabilir.

 

Anti bakteriyel olması; tüm gün giymek zorunda kalınan ayakkabının içinde koku oluşumunu ve bakterilerin üremesini engellemek için mutlaka aranılan kriterde olmalıdır. Ter emme özellikli; tüm gün kapalı ortamda kalan ayakların terlemesiyle devreye giren ter kurutma özellikli ve buhar tutma özellikli olmalıdır. Yıkanabilir; her ne olursa olsun hijyen kuralları için düşük sıcaklıkta yıkanabilir özellikte olması gerekmektedir. İklimlendirme; kışın sıcak yazın ise serin tutma özelliğine sahip kumaşla kaplı olması aynı zamanda elektrikçi ayakkabısı ürününün özellikleri iç tabanının yumuşak, konforlu ve aşınmaya karşı dirençli olması aranan en önemli kriterler arasında olmalıdır. Bu özellikleriyle bir bütün oluşturan iş ayakkabılarının, iş güvenliği kapsamında ayaklarınızı koruma altına almak için tercih ederseniz büyük fayda sağlayacaktır.

 

Elektrikçi Ayakkabısı Fiyatları ve Özellikleri

Elektrikçi ayakkabısı fiyatları ve özelliklerine web sitemizde oldukça avantajlı karşınıza çıkmaktadır. Çalışma alanlarında karşılaşılabilecek tehlikeli durumlara karşı alınacak önlemler arasında iş güvenliği kapsamında hazırlanan ayakkabıların özellikleri Avrupa standartlarına uygun ve kalitede olmalıdır. Günümüzde firmalar bu standartların yanı sıra kullanım alanına göre şekillenen çelik ayakkabı, çeliksiz ayakkabı, elektrikçi ayakkabısı ve klasik ayakkabı satın almak istediklerinde işçilerin güvenliğini tam olarak sağlayabilmesi için bazı teknik özellikleri dikkatle incelemektedirler. Bu kapsamda; hava geçirgen özellikte olması; gözenekli olan yapısı sayesinde ayakkabının hava alması işçinin ayak sağlığı için aranan kriterlerdendir.

 

İş güvenlik ayakkabılarının satışa sunulmasında ki ve giyilmesinin zorunlu hale getirilmesinde ki en önemli amaçlardan biri çalışılan ortamın tehlikeli cisimlerle dolu olmasıdır. Örneğin inşaat sektörü pek çok zorlukla karşılaşılan yani ayağa düşebilecek cisimlerin var olması, sert cisimlere çarpma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle iş güvenliği kapsamında öngörülen burnu çelik kaplamalı iş ayakkabısı giyilmesi tavsiye edilmektedir. Bu sayede yukarıdan düşebilecek sert bir cisme veya çivi gibi ucu sivri cisimlere karşı direnç gösterecek ve çalışmasını etkilemediği için kaldığı yerden devam edecektir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.