300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!
Filtrele
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
52 52

Tek Kullanımlık Eldiven

Birçok alanda, işte, evde ve özel kişisel işlerde kullanılan bir eldivendir. Çok kullanışlı ve çok amaçlıdır. Tek kullanımı ile meşhur ve bir seferlik kullanım amacı sağlayıp atılması gereken bir yapıya sahiptir. Birçok çeşitleri mevcuttur. Pudralı, pudrasız ve nitril olmak üzere çok kullanım amacı mevcuttur. Dış etkenlere karşı koruma sağlayan tek kullanımlık eldiven özellikle bulaşıcı hastalık, mikroplara karşı koruma sağlar. Enfeksiyon kapmayı önler özellikle hastane ortamlarında çokça kullanılmaktadır. Elleri rahat kavrayarak kolay çıkmasını engeller ve böylelikle her beden ele uygun üretim ile kullanım sağlanmaktadır.

Tek Kullanımlık Eldiven Kullanım Avantajları

Çok geniş kullanım alanına sahip olan tek kullanımlık eldivenler farklı hammaddeler ile üretilmektedir. Özellikle mikropların ve enfeksiyon kapmaların önüne geçmek için kullanılmaktadır. Özellikle hastanelerde enfeksiyon kapma olasılıkları çok fazladır. Aynı zamanda çeşitli bulaşıcı hastalıklar mevcuttur. Tek kullanımlık bu eldivenler ile muayene eldiveni olarak kullanılan tek kullanımlık eldiven çok büyük amaca sahiptir. Ameliyat esnasında kullanıldığı gibi muayene sırasında da tek seferde kullanılıp atılmaktadır. Güzellik merkezlerinde epilasyonlarda da çokça kullanılmaktadır. Kullanım amaçları çok fazla yaygın olmakla birlikte elleri rahat kavrar ve işlerin rahat yapılmasını sağlar. İçi pudralı nitrilli eldivenler el derisini koruyarak uzun süreli eldiven içinde kalan elleri korur. Dış etkenlere karşı korurken içinde terleme yapmasını önler ve mantar oluşumuna karşı korur.  

Tek Kullanımlık Eldiven Özellikleri

Tek kullanımlık eldiven yırtılmalara karşı korunaklı imal edilmiştir. Pudralı ve pudrasız olabilmektedir.

 • Pudrasızlar özellikle steril olamayan muayene eldivenleridir ve çok fazla elde tutulmaz. Ayrıca nitril eldivenlerde pudrasızdır ve kullan at eldivenlerdendir.

 • Eldivenlerin ellerden çıkmaması için kaymasını önleyen özelliklerinden biride parmak uçları pütürlüdür.

 • Tek kullanımlık hammaddeler yüzde yüz nitrilden yapılmaktadır. Bilinenin aksine nitrilden oluşturulmuştur fakat protein içermez.

 • Ayrıca gıda üretimine uygun güvenlikte imal edilmiştir. Ergonomik yapısı ile her iki ele uygun hafif ve çok amaçlı hassas eldivenlerdir.

 • Bulaşıcı hastalıklara, enfeksiyonlara karşı tek kullanımlı eldiven kullanılmaktadır. Lateks alerjisi olanlar kolaylıkla kullanım sağlayabilmektedir. Çünkü lateks içermez ve extra kalındır.

Tek Kullanımlık Eldiven Fiyatları

Birçok alanda kolaylıkla ve güvenle kullanılan tek kullanımlık eldiven birçok amaca uyumluluk sağlamaktadır. Her iş alanına uygun özellik taşıyan eldivenler kolay kullanım ve insan sağlığını düşünülerek imal edilmiştir. İlk yardım, güvenlik birimlerinde, sivil savunma ve kimya sanayi bölümlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Otomotiv tamir ve bakım işlerinde, laboratuar çalışmalarında, montaj ve bakım çalışmalarında kullanılmaktadır. Mutfak işlerinde, temizlik işleri ve ilaç imalatı bilimsel araştırma ve veterinerlik işlerinde güvenlik için kullanılmaktadır. Dövmecilik ve havaalanlarında, elektronik enstitüsünde, acil servislerde ve gıda işletmelerinde sıkça ve çok amaçlı tek kullanım sağlanarak kullan at mantığı ile iş güvenliği sağlanması amacı ile kullanılmaktadır.

 • Eldiven Dolphin Nitril Pudrasız Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  52,00
  Eldiven Dolphin Nitril Pudrasız

  03 T009-31

  Ücretsiz Kargo

1 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.